K123K10X7RF53L2
Vishay / BC Components
594-K123K10X7RF53L2
K123K10X7RF53L2
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded K 50V 12NF 10% X7R BULK E3
Lifecycle:
New At Mouser
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded
K
Radial
0.012 uF
50 VDC
10 %