K182K10X7RF5TL2
Vishay / BC Components
594-K182K10X7RF5TL2
K182K10X7RF5TL2
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded K 50V 1,8NF 10% X7R REEL E3
Lifecycle:
New At Mouser
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded
K
Radial
1800 pF
50 VDC
10 %