K272K10X7RH53H5
Vishay / BC Components
594-K272K10X7RH53H5
K272K10X7RH53H5
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded K 100V 2,7NF 10% X7R BULK E3
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 20000   Multiples: 5000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded
K
Radial
2700 pF
100 VDC
10 %