K680J15C0GK5TL2
Vishay / BC Components
594-K680J15C0GK5TL2
K680J15C0GK5TL2
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded K 200V 68PF 5% C0G REEL E3
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 12000   Multiples: 4000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded
K
Radial
68 pF
200 VDC
5 %