MAL203854101E3
Vishay / BC Components
594-MAL203854101E3
MAL203854101E3
Mfr.:
Description:
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 100uF 10V 5x11mm 85 C 2500h
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 20000   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded
100 uF
10 VDC
5 mm
11 mm
2 mm
General Purpose Electrolytic Capacitors
20 %
145 mA