RCWP1206619RFKTP
Vishay / Dale
71-RCWP1206-F-619
RCWP1206619RFKTP
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 0.25watts 619ohms 1% 100ppm THK FILM CHiP
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
7 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 4000   Multiples: 4000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS: N
Reel
RCWP
619 Ohms
250 mW (1/4 W)
1 %
100 PPM / C
- 65 C
+ 155 C
100 V
1206
3.18 mm (0.125 in)
1.6 mm (0.063 in)
0.51 mm (0.02 in)