CHPHT1206K1502FNT
Vishay / Sfernice
71-CHPHT1206K1502FNT
CHPHT1206K1502FNT
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD CHPHT 1206 100PPM 15K 1% N TR e2
Lifecycle:
New At Mouser
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
Waffle
CHPHT
15 kOhms
25 mW
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 230 C
200 V
1206
3 mm (0.118 in)
1.73 mm (0.068 in)
0.38 mm (0.015 in)