RE38L4D103
Vishay / Sfernice
72-RE38L4D103
RE38L4D103
Mfr.:
Description:
Linear Displacement Sensors 10Kohm .1% 100mm
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
18 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Linear Displacement Sensors
RoHS:
3 mm
0.35 N
0.1 %
Brand: Vishay / Sfernice
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CZ
Electrical Travel: 12.5 mm to 150 mm
Maximum Operating Temperature: + 125 C
Minimum Operating Temperature: - 55 C
Packaging: Bulk
Product Type: Linear Displacement Sensors
Resistance: 10 kOhms