VJ1210Y393KLCAJ32
Vishay / Vitramon
77-VJ1210Y393KLCAJ32
VJ1210Y393KLCAJ32
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 39000pF 10% 200V X7R AEC-Q200
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 6000   Multiples: 1000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
RoHS: N
0.039 uF
200 VDC
X7R
10 %
1210
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 150 C
3.2 mm (0.126 in)
2.5 mm (0.098 in)
1.94 mm (0.076 in)