CRCW020111K8FKED
Vishay
71-CRCW020111K8FKED
CRCW020111K8FKED
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 11.8Kohms 1% 100ppm
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
20 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 50000   Multiples: 10000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 10000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
CRCW0201 e3
11.8 kOhms
50 mW (1/20 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
30 V
0201
0.6 mm (0.024 in)
0.3 mm (0.012 in)
0.23 mm (0.009 in)