GA0402D120FXBAP31M
Vishay
77-GA402D120FXBAP31M
GA0402D120FXBAP31M
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT GA0402D120FXBAP31M
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 10000   Multiples: 10000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
12 pF
100 VDC
C0G (NP0)
1 %
0402
SMD/SMT
- 55 C
+ 150 C
1 mm (0.039 in)
0.5 mm (0.02 in)
0.6 mm (0.024 in)