GA1206Y104KXBAREDG
Vishay
77-GA206Y104KXBAREDG
GA1206Y104KXBAREDG
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT GA1206Y104KXBAREDG
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 10000   Multiples: 10000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
0.1 uF
100 VDC
X7R
10 %
1206
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 150 C
3.2 mm (0.126 in)
1.6 mm (0.063 in)
1.7 mm (0.067 in)