MMA02040D1402FB300
Vishay
594-MMA02040D1402FB3
MMA02040D1402FB300
Mfr.:
Description:
MELF Resistors MMA 0204-25 1% BL 14K
Lifecycle:
New At Mouser
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: MELF Resistors
MMx Professional
14 kOhms
400 mW
1 %
25 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
MELF 0204
1.4 mm
3.6 mm