VJ0402D4R7CLBAJ32
Vishay
77-VJ0402D4R7CLBAJ32
VJ0402D4R7CLBAJ32
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT VJ0402D4R7CLBAJ32
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 10000   Multiples: 1000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
REACH - SVHC:
4.7 pF
100 VDC
C0G (NP0)
0.25 pF
0402
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 150 C
1 mm (0.039 in)
0.5 mm (0.02 in)
0.6 mm (0.024 in)