DSC0603-470KFT1
Welwyn Components / TT Electronics
756-DSC0603-470KFT1
DSC0603-470KFT1
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 1/8W 470K Ohm 1%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 5000   Multiples: 1000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TT Electronics
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
REACH - SVHC:
Reel
DSC
470 kOhms
125 mW (1/8 W)
1 %