HVC2010-16KDT3
Welwyn Components / TT Electronics
756-HVC2010-16KDT3
HVC2010-16KDT3
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 2010 16 Kohms 0.5% 100 PPM
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 3000   Multiples: 3000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TT Electronics
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
REACH - SVHC:
Reel
HVC
16 kOhms
0.5 %