PCF2010HR-412RBI
Welwyn Components / TT Electronics
756-PCF2010HR412RBI
PCF2010HR-412RBI
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 2010 412 Ohms '0.1% 25 PPM High Power
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 4000   Multiples: 4000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TT Electronics
Product Category: Thin Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
PCF
412 Ohms
0.1 %
25 PPM / C
2010
4.9 mm (0.193 in)
2.4 mm (0.094 in)
0.65 mm (0.026 in)
- 55 C
+ 155 C
AEC-Q200
330 mW (1/3 W)
200 V