W31-R33JI
Welwyn Components / TT Electronics
756-W31-R33JI
W31-R33JI
Mfr.:
Description:
Wirewound Resistors - Through Hole 3W 0.33 Ohms 5%
ECAD Model:
In Stock: 1,375
Stock:
1,375 Can Dispatch Immediately
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Ammo Pack (Order in multiples of 2000)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TT Electronics
Product Category: Wirewound Resistors - Through Hole
RoHS:
330 mOhms
3 W
100 V
5 %
Axial
150 PPM / C
13 mm
5.6 mm