621KD14-FP10TR
YAGEO
603-621KD14-FP10TR
621KD14-FP10TR
Mfr.:
Description:
Varistors 620V 4.5KA MOV Disc 14mm
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 750)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
YAGEO
Product Category: Varistors
RoHS:
14D
MOVs
Through Hole
Radial
385 VAC
505 VDC
620 V
1.025 kV
14 mm
4.5 kA
128 J
320 pF
- 40 C
+ 105 C
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: YAGEO
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Lead Spacing: 7.5 mm
Factory Pack Quantity: 750
Subcategory: Varistors
Tolerance: 10 %
Type: Metal Oxide Varistors
Width: 6.8 mm