MMP100FRE8K2
YAGEO
603-MMP100FRE8K2
MMP100FRE8K2
Mfr.:
Description:
MELF Resistors 8.2 kOhms 1 W 1 % AEC-Q200
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
18 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 2000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
YAGEO
Product Category: MELF Resistors
RoHS:
MMP
8.2 kOhms
1 W
1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
350 V
2.2 mm
5.9 mm