P6KE120CA-AT/TR13
YAGEO
603-P6KE120CA-ATTR13
P6KE120CA-AT/TR13
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes P6KE, DO-204AC, 102V, 165V, Auto,Reel 13"