RC0100JR-0722RL
YAGEO
603-RC0100JR-0722RL
RC0100JR-0722RL
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 22 Ohms 30 mW 1005 5%
ECAD Model:
In Stock: 34,773
Stock:
34,773 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
20 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 20000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
YAGEO
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
RC L
22 Ohms
30 mW (1/32 W)
5 %
300 PPM / C
- 55 C
+ 125 C
15 V
01005
0.4 mm (0.016 in)
0.2 mm (0.008 in)
0.13 mm (0.005 in)