RSF100JT-73-1K5
YAGEO
603-RSF100JT-73-1K5
RSF100JT-73-1K5
Mfr.:
Description:
Metal Oxide Resistors
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
18 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Alternative Packaging
Mfr. Part No.:
Packaging:
Bulk
Availability:
In Stock
Price:
Min:
1
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
YAGEO
Product Category: Metal Oxide Resistors
RoHS:
1.5 kOhms
1 W
350 V
5 %
Axial
300 PPM / C
4.5 mm
11.5 mm
- 55 C
+ 155 C
RSF
Brand: YAGEO
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Lead Diameter: 0.8 mm