DFNA1001AT5
Vishay / Thin Film
71-DFNA1001AT5
DFNA1001AT5
Mfr.:
Description:
Resistor Networks & Arrays 1Kohms 0.1%ABS 0.05% RATIO
ECAD Model:
In Stock: 793
Stock:
793 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
27 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 500)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Resistor Networks & Arrays
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
DFN
Networks
SMD/SMT
1 kOhms
0.1 %
Isolated
4 Resistor
8 Pin
25 PPM / C
- 55 C
+ 125 C
DFN-8
4 mm
4 mm
0.85 mm
Brand: Vishay / Thin Film
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: US
Power per Element: 100 mW
Power Total Package: 400 mW
Product Type: Resistor Networks & Arrays
Factory Pack Quantity: 500
Subcategory: Resistors
Type: Dual Flat Precision Thin Film Network Resistor
Voltage Rating: 100 V