DP-1561-01A
Bridgetek
895-DP-1561-01A
DP-1561-01A
Mfr.:
Description:
TFT Displays & Accessories IPS Display 15.6 inch (1920*1080 resolution) with Capacitive Touch Panel
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
ECAD Model:
In Stock: 3
Stock:
3 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
14 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Bridgetek
Product Category: TFT Displays & Accessories
260 mA
IPS TFT LCD Displays
15.6 in
FHD
1920 x 1080
LVDS
Capacitive Touch Panel
LED
860 cd/m2
384.2 mm x 253.6 mm x 8.6 mm
3 V to 3.6 V