HP-19AMMM-QL7A03
Amphenol LTW
523-HP-19AMMM-QL7A03
HP-19AMMM-QL7A03
Mfr.:
Description:
HDMI Cables HDMI, 0.5A, 19 Pins, Overmolded, Straight
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
5 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Amphenol
Product Category: HDMI Cables
HDMI
19 Position