IXFH54N65X3
IXYS
747-IXFH54N65X3
IXFH54N65X3
Mfr.:
Description:
MOSFETs TO247 650V 54A N-CH X3CLASS
ECAD Model:
In Stock: 615
Stock:
615 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
41 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Quantities greater than 615 will be subject to minimum order requirements.
Minimum: 1   Multiples: 1
IXYS
Product Category: MOSFETs
RoHS:
Si
Through Hole
TO-247-3
N-Channel
1 Channel
650 V
54 A
59 mOhms
- 20 V, 20 V
5.2 V
49 nC
- 55 C
+ 150 C
625 W