LPD5030-472MRC
Coilcraft
994-LPD5030-472MRC
LPD5030-472MRC
Mfr.:
Description:
Coupled Inductors LPD5030 Low Profile 20% 111mOhms
ECAD Model:
In Stock: 1,082
Stock:
1,082 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
8 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 750)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Coilcraft
Product Category: Coupled Inductors
RoHS:
LPD5030
4.7 uH
20 %
111 mOhms
4.8 mm
4.8 mm
0.9 mm