PLED18UQ12
Littelfuse
576-PLED18UQ12
PLED18UQ12
Mfr.:
Description:
LED Protection Devices Uni 18V 3X3 2L
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
17 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 5000   Multiples: 5000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Littelfuse
Product Category: LED Protection Devices
RoHS:
PLEDxUx
33 V
1.2 V
18 V
QFN-2
Reel
Brand: Littelfuse
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: PH
Holding Current Ih Max: 30 mA
Maximum Operating Temperature: + 150 C
Minimum Operating Temperature: - 40 C
Mounting Style: SMD/SMT
On-State RMS Current - It RMS: 1 mA