ISSI IS49NLC96400 Series DRAM
Results: 8
ISSI DRAM 576Mbit x9 Common I/O 400Mhz RLDRAM2 Non-Stocked
Min.: 104
Mult.: 104
RLDRAM2 576 Mbit 9 bit 400 MHz FCBGA-144 64 M x 9 2.38 V 2.63 V - 40 C + 85 C IS49NLC96400 Tray
ISSI DRAM 576Mbit x9 Common I/O 300MHz RLDRAM2 Non-Stocked
Min.: 104
Mult.: 104
RLDRAM2 576 Mbit 9 bit 300 MHz FCBGA-144 64 M x 9 2.38 V 2.63 V - 40 C + 85 C IS49NLC96400 Tray
RLDRAM2 576 Mbit 9 bit 400 MHz FCBGA-144 64 M x 9 2.38 V 2.63 V 0 C + 70 C IS49NLC96400 Tray
RLDRAM2 576 Mbit 9 bit 300 MHz FCBGA-144 64 M x 9 2.38 V 2.63 V 0 C + 70 C IS49NLC96400 Tray
ISSI DRAM 576Mbit x9 Common I/O 400MHz Leaded Non-Stocked
No
RLDRAM2 576 Mbit 9 bit 400 MHz BGA-144 64 M x 9 1.7 V 1.9 V 0 C + 70 C IS49NLC96400 Tray
ISSI DRAM 576Mbit x9 Common I/O 300MHz Leaded Non-Stocked
No
RLDRAM2 576 Mbit 9 bit 300 MHz BGA-144 64 M x 9 1.7 V 1.9 V 0 C + 70 C IS49NLC96400 Tray
ISSI DRAM 576Mbit x9 Common I/O 400MHz Leaded IT Non-Stocked
RLDRAM2 576 Mbit 9 bit 400 MHz BGA-144 64 M x 9 1.7 V 1.9 V - 40 C + 85 C IS49NLC96400 Tray
ISSI DRAM 576Mbit x9 Common I/O 300MHz Leaded IT Non-Stocked
RLDRAM2 576 Mbit 9 bit 300 MHz BGA-144 64 M x 9 1.7 V 1.9 V - 40 C + 85 C IS49NLC96400 Tray