STM32F777NI SMD/SMT TFBGA-216 ARM Cortex M7 2 MB 32 bit 3 x 12 bit 216 MHz 168 I/O 512 kB 1.7 V 3.6 V - 40 C + 85 C Tray
STMicroelectronics ARM Microcontrollers - MCU High-performance & DSP FPU, Arm Cortex-M7 MCU 1 Mbyte of Flash 216 MHz CPU, Art 8,841In Stock
Min.: 1
Mult.: 1
STM32F746NG SMD/SMT TFBGA-216 ARM Cortex M7 1 MB 32 bit 3 x 12 bit 216 MHz 168 I/O 320 kB 1.7 V 3.6 V - 40 C + 85 C Tray
STMicroelectronics ARM Microcontrollers - MCU High-performance & DSP FPU, Arm Cortex-M7 MCU 64 Kbyte of Flash 216 MHz CPU, Art 1,574In Stock
Min.: 1
Mult.: 1
STM32F750N8 SMD/SMT TFBGA-216 ARM Cortex M7 64 kB 32 bit 3 x 12 bit 216 MHz 168 I/O 340 kB 1.7 V 3.6 V - 40 C + 85 C Tray
STM32F479NI SMD/SMT TFBGA-216 ARM Cortex M4 2 MB 32 bit 3 x 12 bit 180 MHz 161 I/O 384 kB 1.7 V 3.6 V - 40 C + 85 C Tray
STMicroelectronics ARM Microcontrollers - MCU High-performance & DSP FPU, Arm Cortex-M7 MCU 2 Mbytes of Flash 216 MHz CPU, Art 886In Stock
STM32F767NI SMD/SMT TFBGA-216 ARM Cortex M7 2 MB 32 bit 12 bit 200 MHz 159 I/O 532 kB 1.7 V 3.6 V - 40 C + 105 C Tray
STMicroelectronics ARM Microcontrollers - MCU High-performance & DSP FPU, Arm Cortex-M7 MCU 1 Mbyte of Flash 216 MHz CPU, Art 629In Stock
STM32F756NG SMD/SMT TFBGA-216 ARM Cortex M7 1 MB 32 bit 3 x 12 bit 216 MHz 168 I/O 320 kB 1.7 V 3.6 V - 40 C + 85 C
STMicroelectronics ARM Microcontrollers - MCU High-performance & DSP FPU, Arm Cortex-M7 MCU 1 Mbyte of Flash 216 MHz CPU, Art 776In Stock
STM32F765NG SMD/SMT TFBGA-216 ARM Cortex M7 1 MB 32 bit 3 x 12 bit 216 MHz 168 I/O 532 kB 1.7 V 3.6 V - 40 C + 85 C Tray
STMicroelectronics ARM Microcontrollers - MCU High-performance &DSP FPU, Arm Cortex-M7 MCU 1 Mbyte of Flash, 216 MHz CPU 435In Stock
STM32F765NG SMD/SMT TFBGA-216 ARM Cortex M7 1 MB 32 bit 3 x 12 bit 216 MHz 168 I/O 532 kB 1.7 V 3.6 V - 40 C + 105 C Tray
STMicroelectronics ARM Microcontrollers - MCU Ultra-low-power FPU Arm Cortex-M33 MCU TrustZone, 160 MHz 2Mbytes of Flash 160In Stock
STM32U5 Tray
STMicroelectronics ARM Microcontrollers - MCU Ultra-low-power FPU Arm Cortex-M33 MCU TrustZone, 160 MHz 4Mbytes of Flash 741In Stock
STM32U5 Tray
STMicroelectronics ARM Microcontrollers - MCU Advanced Graphics Ultra Low Power CortexM-33 Trustzone, NEOCHROM VG GPU, 160MHZ 966In Stock