PJMA600F-48-R
Cosel
436-PJMA600F-48-R
PJMA600F-48-R
Mfr.:
Description:
Power Supplies - Chassis Mount 600W 48V 12.5A Remote On/Off
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Cosel
Product Category: Power Supplies - Chassis Mount
RoHS:
600 W
85 VAC to 264 VAC
1 Output
48 VDC
12.5 A
Enclosed
4 kVAC
86 %
Medical
215 mm (8.465 in)
120 mm (4.724 in)
61 mm (2.402 in)
PJMA
Brand: Cosel
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Input Frequency: 47 Hz to 63 Hz